Najlepsza przekąska, którą możesz zabrać wszędzie

W dzisiejszych czasach wszyscy żyjemy w ciągłym pośpiechu. Dorośli biegną z domu do pracy, często potem do następnej pracy i we wszystkie inne miejsca, gdzie muszą załatwiać dziesiątki spraw. Dzieci większą część swojego życia spędzają w szkole lub na zajęciach dodatkowych i już nawet kilkulatkowie mają napięte grafiki. W pogoni za pędzącym życiem, na drugi plan schodzi to co i jak jemy. A przecież wszyscy wolelibyśmy odżywiać się zdrowo, tak by dobrze traktować ciało i dostarczać mu jak najlepszych składników odżywczych i witamin. Właśnie naprzeciw takim potrzebom wychodzi firma Owolovo, prezentując poręczne, zdrowe i smaczne musy, które możemy zabrać ze sobą wszędzie. Mus owolovo premium z pewnością znajdzie wielu zwolenników, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. 

Poręczna przekąska z polskich owoców

Producentem produktów marki Owolovo jest firma Real S.A., jedna z największych firm produkujących mrożone owoce, warzywa i koncentraty w Europie. W produkcji musów Owolovo najważniejszy jest owoc. Przekąski są produkowane w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Polsce, a firma współpracuje wyłącznie z polskimi rolnikami, wspierając w ten sposób rodzimą gospodarkę. Mus Owolovo nie zawiera sztucznych konserwantów, cukru i ulepszaczy, dzięki czemu stanowi zdrowy zamiennik dla jednej z dziennych porcji owoców i trzyma nas z dala od niezdrowych batonów, chipsów czy innych słonych przekąsek. Cena jest przystępna, a opakowania duże i jednocześnie poręczne, tak by wygodnie można było zabrać je do pracy, szkoły, czy nawet na spacer.

Rodzaje musów

Firma Owolovo oferuje wiele smaków swojego hitowego produktu, które możemy wybierać, w zależności od własnych upodobań. Do wyboru są dwie linie produktów, obie dopracowane w najmniejszych szczegółach. 

Linia premium oferuje smaki: 

– jabłkowo-wiśniowy

– jabłkowo-truskawkowy

– jabłkowo-buraczany

– gruszkowy

– jabłkowo-brzoskwiniowy

– jabłkowo-gruszkowy

– jabłkowy

– jabłkowo-jagodowy

– jabłkowo-morelowy

– jabłkowo-porzeczkowy

– jabłkowo-śliwkowy

Linia EKO to cztery smaki:

– jabłkowy

– jabłkowo-wiśniowy

– jabłkowo-marchewkowy

– jabłkowo-malinowy